Жените Hollowing Професионален Женски Костим за капење Шарени Едно парче Бански Девојка Тенок Брз Сув Костим за Капење maillot де bain femme
Ново - 10 %

Жените Hollowing Професионален Женски Костим за капење Шарени Едно парче Бански Девојка Тенок Брз Сув Костим за Капење maillot

Залиха
DEN 1920.00
DEN 1728.00
Износот:


Жените Hollowing Професионален Женски Костим за капење Шарени Едно парче Бански Девојка Тенок Брз Сув Костим за Капење maillot де bain femme
Големина лист за повикување само 2%-4% грешка,се мери во cm,1 инч=2.54 см.
Highli ghts 1. Висок степен на ткаенина наменета за пливаат спорт.
Highli ghts 2.Брз сува и високо еластична дизајн.
Highli ghts 3. Мода печати и шарени дизајн .
Определување 4 . Hollowing дизајн дише удобно.
Определување 5.Употреба на животната средина и здравјето материјали.
Ние само го направите најдобриот стоки!Што чекаш? Купи тоа сега...
Жените Hollowing Професионален Женски Костим за капење Шарени Едно парче Бански Девојка Тенок Брз Сув Костим за Капење maillot де bain femme

Декларираните карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
Женски Костими За Капење 510-В
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Малку Loach
Тип На Објект:
510-C Жените Шарени Професионални Костим За Капење 2016 Година
Бои:
Црна, Зелена,Црна, Сива,Црна, Црвена,Сина, Црвена,Црна
Пол:
Жени,Женски,Девојка
Големина:
XXS XS S M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
Сезоната:
Лето Есен
Ткаенина Материјал:
80% Најлон+20% Spandex
Внатрешниот Материјал:
Полиестер
Модел стил:
Солидна Шарени
Половината:
Еден Парчиња
Функција:
Hollowing,Еластична,Брз Сува,Анти-pilling,Анти-смалуваат,Анти-исчезнат

Поврзани производи