60 Компјутери Мешани Црно И Бело Налепници за Багаж Лаптоп Автомобил Стил Скејтборд DIY Лавра Decals Дома Декор Налепница дете Играчки
Ново - 40 %

60 Компјутери Мешани Црно И Бело Налепници за Багаж Лаптоп Автомобил Стил Скејтборд DIY Лавра Decals Дома Декор Налепница дете

Залиха
DEN 239.04
DEN 144.00
Износот:


плаќање
1. Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.
2. Ве молиме да ја плати во рок од пет дена по поставување на цел, или контактирајте со нас
со детали.
Превозот
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата завршен.
2. Ние брод на светот, Испорака метод : од Кина пост, EMS, DHL, или UPS.
како и обично, ефикасна испорака е од Кина Пост(7-30 дена).
3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш обичај ќе го одложи пакет за инспекција.
Ве молиме да контактирате со нас, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот.
5. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, Па Ако некоја причина не сте задоволни
или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации,
ни даде шанса да slove и да се направи, благодарение.
Повратни информации :
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв,
ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ако имате било какви прашања или потреби,ве молиме не двоумете се да ни e-mail.
Ве молиме слободно да ни e-mail, Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро!


Декларираните карактеристики

Должина:
3-10cm
Дијаметар:
3-10cm
Тежина:
44g
Број На Модел На:
Креативни Налепници За
Гаранција:
Ако тоа е штета,кажете ми во 5 дена
Карактеристики:
3-10cm
Бренд Име:
YuwanToys
Висина:
3-10cm

Поврзани производи