Мими зајакот G700S Yong бебе smart позиционирање на мобилен телефон види 3.7 V литиум полимер батерија 582728 Батерија Li-ion Ќелија
Ново - 26 %

Мими зајакот G700S Yong бебе smart позиционирање на мобилен телефон види 3.7 V литиум полимер батерија 582728 Батерија Li-ion

Залиха
DEN 552.00
DEN 408.00
Износот:

Висок квалитет и со висок капацитет. Пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да ја поддржи оваа battery Battery модел е sizeas додека соодветна големина може да. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди. Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Повеќето типови на батерии не испрскаат Батеријата Model Voltage Capacityetc. Батерии Напон 3.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.

Декларираните карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Поврзани производи