10pcs Антички Бронза/Сребрена S Hook Затворач Накит За Нараквица Ѓердан Изработка на Делови DIY Мода Накит Додатоци Наоди
Ново - 10 %

10pcs Антички Бронза/Сребрена S Hook Затворач Накит За Нараквица Ѓердан Изработка на Делови DIY Мода Накит Додатоци Наоди

Залиха
DEN 271.68
DEN 244.00
Износот:


10pcs Антички Бронза/Сребрена S Hook Затворач Накит За Нараквица Ѓердан Изработка на Делови DIY Мода Накит Додатоци Наоди
количини : 10pcs
боја : антички сребрен ,антички бронза
големина : 28*11mm
материјал : цинк легура
состојба : 100% нов бренд Конверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инчен
Плаќање : Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ што е безбедност начин за вас.Пред да заврши плаќање ве молиме проверете со вашиот превозот адреса,пост код и телефонски не се точни.Ви благодариме.
Превозот : 24hours испраќање на примерок цел по Aliexpress потврди плаќање освен државни празници.(Нормално Aliexpress треба 24hours да се потврди плаќањето За голема количина нарачате ве молиме контактирајте со нас за време на испорака,Нормално, ние ќе брод во рок од 3-7 работни денови Ако вашата цел износ>=200 бесплатен превозот од DHL/EMS/UPS/DPEX. Ние ќе го избере најдобар начин. Тоа обично трае околу 4-10 дена. Ако вашата нарачка износ од помалку од 200 Ние ќе брод од страна на кина пост се регистрирате воздух mail,тоа трае околу 10-25 работни денови.
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Повратни информации : Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас ! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!! Продавница две-димензионални код(- =+ += -).

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
затворач кука
Објектот Ширина:
1.1cm
Објектот Висина:
0cm
Производ Карактеристики:
S Hook
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SunMoon
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.8cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
боја:
Античкиот Бронза/Сребрена
Големина:
28*11mm
Материјал:
цинк легура метал
Обликот:
s форма
Употреба:
за нараквица anklet ѓердан изработка на делови

Поврзани производи