Нови Плажа Мулти Слој на Метал Злато Главата Синџир на Коса и Накит за Жените Tassel Bindi Коса Додатоци Boho Headband
Ново - 10 %

Нови Плажа Мулти Слој на Метал Злато Главата Синџир на Коса и Накит за Жените Tassel Bindi Коса Додатоци Boho Headband

Залиха
DEN 47.52
DEN 43.00
Износот:


1. Цел>$8 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet;
2. Цел>$150 , бесплатен превозот преку EMS,DHL,Fe Dex,UPS-от (освен некои земји, pls контактирајте со нас)
АКО ВАШИТЕ НАРАЧКИ Е ПОД МИН ЦЕЛ, PLS ПЛАТИ ЗА НЕКОИ ПРЕВОЗОТ НАДОМЕСТ, ИЛИ НИЕ ЌЕ ГИ ИСПРАТИ СВОЈАТА ПАРЦЕЛА, БЕЗ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ. ЌЕ САКАТЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕ.
Нови Плажа Мулти Слој на Метал Злато Позлатен Главата Синџир на Коса и Накит за Жените Tassel Bindi Коса Додатоци Boho Headband
100% Сосема Нов
Materail : Алуминиумски
Големина : како на сликата
Пол : жените, девојките
Боја Опции : злато
Пакет Тежина : (Приближно) 28 г
Објектот Вклучува : 1 buc
Сите слики се направени во вистинска предмети. Поради пука, на екранот или други причини, слика и материјал објект може да има мала разлика, ве молиме предмет на материјал објект.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
злато во боја, Сребрена боја
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
S2016
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
Материјал:
Метал
Бренд Име:
PAGlisten
Материјал:
Цинк Легура

Поврзани производи