5W/7W RGB Lampada LED Сијалица E27 85-265V шарени RGB LED Светилка на Вниманието Lamparas LED Сијалица E14 Место и луз Божиќ Lampadas
Ново - 35 %

5W/7W RGB Lampada LED Сијалица E27 85-265V шарени RGB LED Светилка на Вниманието Lamparas LED Сијалица E14 Место и луз Божиќ

Залиха
DEN 212.64
DEN 138.00
Износот:


5 W/7 W RGB Lampada LED Сијалица E27 85-265 V шарени RGB LED Светилка на Вниманието Lamparas LED Сијалица E14 Место и луз Божиќ Lampadas
1pcs x RGB LED сијалица
1pcs x IR-далечински контролер (На батеријата не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Како превозот компанијата не може да ја прифати стоката со батерија, па ние мора да се земе на батеријата од далечинскиот управувач.Можете да ги купите на батеријата во вашата локална место. Батеријата е 3 V CR2025.
Добредојдовте на нашата продавница повторно!

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
E14 RGB, E27 RGB
Wattage:
5W, 7W
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
GBKOF
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Напон:
85V-265V
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
E14
Должина:
96mm/80mm
боја на светлина:
Шарени RGB
Стил:
RGB led светилка
База Тип:
E27/E14
Додатоци:
24Keys далечински контролер

Поврзани производи