(Lucamino СПОРТ) дрвени Винг Чун Пеперутка двојно Мечеви, обука нож, Барт Cham Дао, ЦРВЕНО ЦРНИ бои 1 пар wholesales

(Lucamino СПОРТ) дрвени Винг Чун Пеперутка двојно Мечеви, обука нож, Барт Cham Дао, ЦРВЕНО ЦРНИ бои 1 пар wholesales

Залиха
DEN 1992.00
Износот:


Добредојдовте на Lucamino
3.28-3.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБА
Се стави на вашиот омилен производ во количката прв
ПРОИЗВОД ПРЕГЛЕД
Бренд : Lucamino (некои продавачи копија на нашите производи, тие не't имаат бренд, ние го имаме. Ве молиме имајте во предвид.)
Име : Винг Чун со пеперутка мачевите
Големина : 45*7cm
Материјал : Elm дрво, тешко дрвени
Боја : црвена, црна
Тежина : околу 0.6 kg
Опис : материјал на овој меч е реалност, на изглед се убави. пеперутка мачевите на специјални оружје на Винг Чун.
Имајте на ум : тоа е 1 пар цена, не 1 парче.
Детали Слики
Само меч, без кеса. Ви благодариме.
се справи со дупка дел големина за 10*4cm.
Добредојдовте на големо. Ако ви е потребно повеќе парови, ве молиме контактирајте со нас, тогаш ние би можеле да requote до вас во времето.
Ви БЛАГОДАРИМЕ
Ние, исто така, имаат природна боја меч, а поголеми се справи со дрвени мечеви.
-
До сите драги пријатели и купувачи :
а) ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е потврдена адреса.
б) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Тоа е подобро да проверите со вашиот ги локалните обичаи " правила ако е потребно.
в) ќе напише ниска вредност на превозот документи, како што се со цел да се избегне или намали можниот ризик, на даноци. И ние може да descript вашите производи, како подароци или примероци итн.
г) Нормално, ние ќе испораката од страна на Aliexpress стандард превозот начин на кој што одбрале, но ние може да ги промените превозот начин, ако е потребно. Како што се користи да се Изразат испорака брзо. Ние го задржуваме правото до промени. W носталгичната може да се разбере и прифати. Патем, сите од нив имаат следење no.
Благодарни за вашата поддршка, ние ќе продолжиме да ви обезбедиме квалитетни производи и добри услуги, даде голем попуст. Ако сте имале било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница. Ви благодариме.
Со почит,
Lucamino Спортски Живот Продавница е Jof

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
HDSD40
Боречка Вештина Стил:
кунг фу
Бренд Име:
Lucamino

Поврзани производи