Топла Продажба 3 во 1 Комбо Поставите Крап Риболов Местење Мамка Игла Комплет Алатка Поставите Риба Вежба се Справи со Местење Алатка Комплет Со Торбичка

Топла Продажба 3 во 1 Комбо Поставите Крап Риболов Местење Мамка Игла Комплет Алатка Поставите Риба Вежба се Справи со Местење

Залиха
DEN 61.92
Износот:

Опис На Производот
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ова е игла алатка за поставување мора да ви треба за риболов апаратури, тоа е многу корисно да се направи терминал апаратури, и исто така boilies. Одличен за сите круг Море риболов употреба, совршен за монтажа, црви и провира помали мамки на траги, куки или апаратури како ќе easilly оди преку повеќето мамки без фаќање поради затворени latch механизам. Боја : Зелена Материјал : Висок-јаглерод челични, Пластични Три во едно : Кука игла,Жила игла,Ударна игла Големина : 11.1 cm , 12.3 cm , 12.4 cm Пакет, Вклучувајќи : 1 Set x Риболов Мамка Алатка(1pc Жила игла,1pc Кука игла,1pc Ударна игла)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
elenxs
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
FRP Род
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Род Должина:
3.6 m
Позиција:
Езеро
Риболов Прачка Категорија:
Крапот Риболов Прачка
Број На Модел На:
F0318-01
Тип:
мамка игла

Поврзани производи