Двојно Двострано Отвори Листот Обетки За Жените Brincos Деверуша Подарок Од Нерѓосувачки Челик Круг Студ Earring Мода Накит
Ново - 18 %

Двојно Двострано Отвори Листот Обетки За Жените Brincos Деверуша Подарок Од Нерѓосувачки Челик Круг Студ Earring Мода Накит

Залиха
DEN 129.60
DEN 106.00
Износот:


dianxiaobao_1

Декларираните карактеристики

Стил:
Тренди
Број На Модел На:
CE343
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
ETCAVCE
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Злато Во Боја/Сребрена Боја
is_customized:
yes
MOQ:
1 пар
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Обликот:
лист студ обетки

Поврзани производи