Жените Мини Фустани 2018 Нови Kawaii Женски Кратко Sleeve Секојдневен Фустан Наметка А-Линија Jurken Feminina Плус Големина GV882
Ново - 7 %

Жените Мини Фустани 2018 Нови Kawaii Женски Кратко Sleeve Секојдневен Фустан Наметка А-Линија Jurken Feminina Плус Големина

Залиха
DEN 364.32
DEN 339.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
GV882
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Бренд Име:
НАСМЕВКА РИБА
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Стил:
Повик

Поврзани производи