SPEEDWOW 4pcs//многу вентилот на Гумата Матични Адаптер Со Автомобил Круна Пневматик Гуми Тркала Вентил Воздушен Вентил Капи Прашина Тркало, заштитни Капаци
Ново - 5 %

SPEEDWOW 4pcs//многу вентилот на Гумата Матични Адаптер Со Автомобил Круна Пневматик Гуми Тркала Вентил Воздушен Вентил Капи

Залиха
DEN 331.20
DEN 315.00
Износот:


4pcs//многу вентилот на Гумата Матични Адаптер Со Автомобил Пневматик вентилот на Гумата Круна Пневматик Гуми Тркала Вентил Воздушен Вентил Капи Прашина Тркало, заштитни Капаци
Состојба : 100% Сосема Нов Агол : 45/90/135 Степени Боја : Сребро Квалитет : со Висок квалитет и многу издржлив Материјал : бакар+пластика Fitment : Универзална Вклопат За Повеќето Автомобили, Камиони, Motocycle, Велосипед, Итн Лесно се инсталира - Нема алатки бараат Пакет вклучуваат : 4pcs*Пневматик Гума


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SPEEDWOW
Број На Модел На:
KT00314
Материјал:
пластични+бакар
боја:
Сребро.
Пакетот Вклучува:
4pcs
Агол:
45/90/135degree
Специјални Функции:
Пневматик Вентил Продолжување Адаптер

Поврзани производи