Внатрешен Дијаметар 32-милиметри PVC-U Цевка Крајот Капа Стандардна Големина Пластични Градина Вода Цевки Plug Висока Јачина Трајни 32-милиметри Цевка Фитинзи
Ново - 25 %

Внатрешен Дијаметар 32-милиметри PVC-U Цевка Крајот Капа Стандардна Големина Пластични Градина Вода Цевки Plug Висока Јачина

Залиха
DEN 50.40
DEN 38.00
Износот:

Внатрешен Дијаметар 32-милиметри PVC-U Цевка Крајот Капа Стандардна Големина Пластични Градина Вода Цевки Plug Висока Јачина Трајни 32-милиметри Цевка Фитинзи
Добредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел Материјал : Нови пвц материјал и 100% сосема нов , високо квалитетни ,трајни , долг животен век 1pcs/пакет

Спецификација На Производот
Внатрешен Дијаметар 32-милиметри Цевки Plug , Главниот За Надворешниот Дијаметар 32-милиметри Цевка за Поврзување

Answer : ___________________________ Note : Ние и ветуваме обезбеди сосема нов и стандард ПВЦ материјал цевки конектори за вас , Ако не сте задоволни кога вашите примени парцела , добредојдовте да контактирате со нас , ние ќе се потрудиме услуга за да slove вашите проблеми .
Производот Ги Покажува
Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се. и ве молам не се отвори спорот . Стоката се уште е на пат кон вас. Ако ви треба целосна следење на информации, ве молиме изберете превозот начин "Следење информации", Означени со "Достапни", како што е подолу, Производи и Фотографии : Сите производи се прават фотографии од себе . Понекогаш, на производи изглед можат да бидат различни .Но, ние мора да бидете сигурни во квалитетот и функција се исти или подобри. Повратни информации : Ако ви се исполнат било какви прашања или проблем за време на процесирање на нарачката време. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решенија . Нашите работно време : од понеделник до сабота сум 8 : 00 да сум 11 : 30 (Пекинг Време) часот 14 : 00 да часот 18 : 00 (Пекинг Време) Ако ние не сме на работното време,ве молиме оставете порака за нас, ние мора да ви дадат повратни информации што е можно поскоро. И да ви даде задоволни решенија. Како и да е, доколку постои било погрешно, ве молиме да не даде ни лошо преглед веднаш(Лош преглед значи : 3 ѕвезди 2-ѕвезди 1 ѕвезда ) се разбира, ние се надеваме на вашето 5 ѕвезди. Ви благодарам многу.

Декларираните карактеристики

Дијаметар:
Внатрешниот 32-милиметри
Тип:
Градина Вода Конектори
Бренд Име:
NuoNuoWell
Градина Вода Конектор Тип:
Стандард Конектори
Пластични Тип:
ПВЦ
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
WJ СЗ-MS028

Поврзани производи