Safego 2.5 инчен КРИЕШЕ BiXenon Проектор Леќа Комплет bi-xenon со Покровот bi xenon објектив за H1 H4 H7 H11 9005 9006 автомобил криеше светлата
Ново - 5 %

Safego 2.5 инчен КРИЕШЕ BiXenon Проектор Леќа Комплет bi-xenon со Покровот bi xenon објектив за H1 H4 H7 H11 9005 9006 автомобил

Залиха
DEN 1584.00
DEN 1505.00
Износот:


Bi-xenon проектор леќа светлина
тоа е нов модел на авто светлата кои се комбинираат овална рефлектор со конвексни слики теорија. Повратни информации
1. Тоа е Bixenon проектор леќа
4.
Ова е линк од bixenon криеше колекции. Големината е 2.5 инчен
2. Понатаму зрачењето далечина.
Карактеристики
1) Лесна инсталација, непотребно оштетување на светлата
2) Повеќе стабилни перформанси, нормативни светлина сенка, побезбедно возење, попаметни outlooking од нормално HID xenon светилка
3) Со функција за одложување на исклучување на светлина и двојно зрак проектор, тоа ќе има на четири високи греди во исто време кога се инсталира во една светилка сопственикот, кој направи да се чувствувате како возење во текот на денот.Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена.
-Што не содржи маска,ангел очи ,blub .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Леќа
Бренд Име:
Safego
Име На Модел:
25LenC
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Фарови

Поврзани производи