Никол Делфин Форма на Силиконски Калап за Природни рачно изработени Сапун Занает Смола Глина Чоколадни Бонбони Мувла
Ново - 30 %

Никол Делфин Форма на Силиконски Калап за Природни рачно изработени Сапун Занает Смола Глина Чоколадни Бонбони Мувла

Залиха
DEN 569.28
DEN 398.00
Износот:


Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап Експерт
Информации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 8.6 x 8.5 x 4.8 cm Внатрешна Големина : 7.4 x 7.2 x 3.3 cm Мувла Тежина : 138g Крајниот производ Тежина : 110g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и Не-Стап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр. : R1841

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
R1841
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
GBhouse
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
боја:
случаен
мувла големина:
11.9 x 11.9 x 3.3 cm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
4.4 x 2.6 cm

Поврзани производи