NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 40mm/2.4 g 0.2-0.8 Тоне Супер MINNOW Мами Crankbait VMC Treble Куки Тешко Мамка Шарени 3D Очи
Ново - 42 %

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 40mm/2.4 g 0.2-0.8 Тоне Супер MINNOW Мами Crankbait VMC Treble Куки Тешко Мамка Шарени 3D Очи

Залиха
DEN 354.24
DEN 205.00
Износот:


1. Исклучителна тело доведе до прва класа практичен ефект.
2. Внатрешниот штракаат топки се брилијантни искушение.
3. Шарени 3 D очи, живописни пливање акција.
4. Остри и силни Франција VMC treble куки.
Превозот
1) цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на државни празници на Кина.
2) имаат обврска да соработуваат со царинската(како плаќа данок, или да обезбедуваат одредени информации) за да се добие пакет. Ние ќе не носат на косата се должи на вашиот incooperation. Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3) Превозот Време зависи од начинот На Превоз и на Растојание од различни земји.
Политика на враќање
На секое прашање,не двоумете се да контактирате со нас.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или да се вратат. Враќање на ставка(и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите оригинално пакување, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија.
Повратни информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда повратни информации.Купувањето искуство е многу корисно за други клиенти. Надевам дека ќе уживате во вашиот риболов време!

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
NOEBY
Број На Модел На:
NBL 9432
Должина:
40 mm
Тежина:
2.4 g
боја:
6 бои
кука:
vmc treble куките
Пакет:
ПВЦ пластична кутија
длабочина:
Тоне

Поврзани производи