SP105E DC5V~24V Сон Боја Магија LED Bluetooth Контролер за WS2811 2812 2801 6803 IC Пиксели LED Лента/Модул на IPHONE /Андроид Стан
Ново - 14 %

SP105E DC5V~24V Сон Боја Магија LED Bluetooth Контролер за WS2811 2812 2801 6803 IC Пиксели LED Лента/Модул на IPHONE /Андроид

Залиха
DEN 754.08
DEN 648.00
Износот:


dianxiaobao_1
ТОПЛО ИНФОРМАЦИИ
АКО сакате да се обиде на програмата меки или контрола СТАН пред место со цел, ве молиме да се најде на QR подолу, или побарате од нас директно, ви благодариме!
Бесплатен Превозот SP105 E DC5 V~24 V Сон Боја Магија LED Bluetooth Контролер за WS2811 2812 2801 6803 IC Пиксели LED Лента/Модул на IPHONE /Андроид Стан Карактеристики :
1.Стан Контрола преку Bluetooth 4.0,долго за Контрола на далечина,лесен за употреба;
2. Поддршка речиси секој вид на една жица или две-жица LED драјвер IC : LPD6803, TM1803, UCS1903, WS2811, TM1812, TM1809, WS2801, TLS3001, TLS3008, P9813, LPD8806, TM1829, TM1909.
3. Осветленоста прилагодливи,Со 200 видови на модели,кои се живи и убави;
4. Поддршка за поставување на вкупно пиксели број,може да се контролира до 2048 пиксели;
5. DC5 V~24 V широк работен напон,спречување обратна врска на напојување;
6. Корисникот поставување на заштеда
Ако IC во вашата светлина не е во поддршка на оглас, не warry, ве молиме проверете на следниот графикон, овие IC може да се контролира од страна на истата контролер, ви благодариме.
UCS1903 TM1803 WS2811 SM16703 UCS1904 TM1804 WS2812 SM16709 UCS1909 TM1809 WS2813 SM16712 UCS1912 TM1812 WS2815 UCS2903 TM1914 WS2818 UCS2909 TM1934 WS2819 UCS2912 SK6812
Спецификации : Работна температура : -20℃~60℃
Работен напон : DC5 V~24 V
Работат на струјата : 28m A~40m A
Далечински растојание : 20 МИЛИОНИ
Производ големина : 85mm*45mm*22mm
Производ тежина : 40g
Пакет содржина : 1x LED Магија Bluetooth Контролер Жица врска : Фотографии за Производот :
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
RGB Controler
Применливи Светла:
led лента, светлата модули
Wattage:
NULL
Max. Оптоварување На Моќ:
ништовни
Напон:
5-24V
Осцилација фреквенција:
ништовни
Controled Метод:
Bluetooth SPI
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Карактеристики:
LED bluetooth rgbw контролер
Гаранција:
една година
Извор На Енергија:
DC
Материјал:
Пластични
Режим На Конекција:
Bluetooth SPI
Бренд Име:
СВЕТОТ UNIQUEEN
Далечински Растојание:
20м
Број На Модел На:
SP105E
is_customized:
Yes
Работат на струјата:
28mA~40mA
Поддршка телефон систем:
IOS6.0 или Андроид 4.3, погоре

Поврзани производи