3M 1791T безбедност очила Вистинска сигурност 3M заштита очила мода отворено Возење спорт на Трудот за заштита на безбедноста очила
Ново - 10 %

3M 1791T безбедност очила Вистинска сигурност 3M заштита очила мода отворено Возење спорт на Трудот за заштита на безбедноста

Залиха
DEN 801.12
DEN 721.00
Износот:

Превозот цена не вклучува било inport даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Руски клиенти, ве молиме имајте на ум,примачот ве Молиме, напишете целото име и презиме.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
3M
Број На Модел На:
3M 1791T очила
Леќа Материјал:
PC
Карактеристики:
3M заштитни очила безбедност

Поврзани производи