Во Парк DJI Mavic Про Летало Камера Дел Додатоци PTZ камера далновод Сигнал линија кабел Жица FPV кабел Бесплатен Превозот

Во Парк DJI Mavic Про Летало Камера Дел Додатоци PTZ камера далновод Сигнал линија кабел Жица FPV кабел Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 810.24
Износот:

DJI Mavic Про Летало Делови Додатоци PTZ камера сигнал линија далновод кабел
100% Сосема Нов Користат за : DJI Mavic Про делови Делови Додатоци PTZ камера сигнал линија за DJI Mavic Про Летало Додатоци PTZ камера сигнал линија далновод кабел за DJI Mavic про летало
1 x pc Сигнал Линија За DJI Mavic Про Летало

Декларираните карактеристики

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
DJI Mavic про далновод Кабел
Големина:
DJI Mavic PRO signal cable
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Тежина:
20
Име на производ:
DJI Mavic Pro Камера Летало Сигнал линија далновод кабел
Модел:
Камерата Сигнал Линија далновод Кабел За DJI Mavic
Тип:
DJI MAVIC ПРО Летало додатоци
Употреба:
Сигнал Линија далновод за DJI Mavic Про

Поврзани производи