2018 Мода Накит Јаже, Верига Метал Милениче Синџир Ѓердани Љубители' Симпатична Cavalier Кралот Чарлс Pendant Ѓердани Пад На Превозот
Ново - 35 %

2018 Мода Накит Јаже, Верига Метал Милениче Синџир Ѓердани Љубители' Симпатична Cavalier Кралот Чарлс Pendant Ѓердани Пад На

Залиха
DEN 143.52
DEN 93.00
Износот:


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant мерки за прибл. 2.2 x 2.6 cm (0.8 x 1 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KXL2135
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
2.2*2.6 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Должина:
45cm

Поврзани производи