5PCS 20PCS Конзервирани Бакар Повлечи Терминали Компресија Конектор Тип 50mm 1/0 AWG M10 Студ SC50-10
Ново - 0 %

5PCS 20PCS Конзервирани Бакар Повлечи Терминали Компресија Конектор Тип 50mm 1/0 AWG M10 Студ SC50-10

Залиха
DEN 146.40
DEN 146.00
Износот:


Декларираните карактеристики

боја:
5PCS, 20PCS
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SC50-10
Тип:
Splice

Поврзани производи