2018 Нови Престилки Тексас Едноставна Униформа Унисекс Возрасни Фармерки Престилки за Жена Мажите Машки Лејди Кујната Готвење Pinafores Печати Лого
Ново - 40 %

2018 Нови Престилки Тексас Едноставна Униформа Унисекс Возрасни Фармерки Престилки за Жена Мажите Машки Лејди Кујната Готвење

Залиха
DEN 1646.40
DEN 988.00
Износот:


2017 Нови Престилки Тексас Едноставна Униформа Унисекс Возрасни Фармерки Престилки за Жена Мажите Машки Лејди Кујната Готвење Pinafores Печати Лого
1.Вештачки грешки во мерењето во 2-3 CM е нормално.
2.Оваа престилка може да се прилагоди на логото, прилагодено лого треба да контакт
услуга на клиентите
3. Измената на логото бара дополнително плаќање за производство
4. ЛОГОТО има повеќе од една боја. Дополнителни трошоци за секоја боја
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Декларираните карактеристики

Големина:
77x61cm
Класификација:
Без Ракави Престилка
Бренд Име:
TTGYEasy
Стил:
Краток
Број На Модел На:
WQ064
Тип:
Половината
Употреба:
Санитарните
Материјал:
Тексас
Тип:
престилка
Тежина:
330g
Пакувањето на производот:
OPP пакување
Употреба:
Чистење
Дали тоа може да се отпечатат на логото:
Yes
Боја:
Сина
Материјал:
Тексас
Големина:
77*61cm

Поврзани производи