Далечинскиот управувач или жица контрола 1500W чад машина фаза машина за магла

Далечинскиот управувач или жица контрола 1500W чад машина фаза машина за магла

Залиха
DEN 5904.00
Износот:

Ве молиме бидете советувани дека за 110 V/220 V/240 V производ, кога прави нарачка. Осигурување. Ако купите повеќе елементи, можете да ги зачувате товар за секој дополнителен предмети. Ако стоката е испраќање на Бразил, ве молиме љубезно ни даде вашата CPF број, фала многу однапред. Сите нарачки ќе бидат испратени од Гуангжу во Кина. Ако ви треба други посебни volts, ве молиме контактирајте со нас на/пред ставање на налози. Реконструкцијата се достапни во рок од 30 дена од оригиналниот датум на вашиот прием на објектите. За голема вредност на стоката, ве молиме да ги купите осигурување за превозот, ако сакате. Гаранција :
1. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ако имате било какви проблеми, ве молиме порака нас и ни овозможи можност да се справи со проблемот и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Сите се враќа мора да биде postmarked во рок од 14 дена од приемот на денот на потврди за испорака од страна на Превозникот. По гаранција, ние ви даде резервни делови на трошоците цена и ќе ја платат товарни.
Техничка Спецификација :
1500 W Чад машина, Далечинскиот управувач или на Моќ жица контрола
- Напон : AC110-240 V / 50-60 Hz
- Моќност : 1500 W
- Затоплување-up време : 8 минути
- Чад излез : 25000 сертификати. Ве молиме имајте на сметка на превозот, ако објектите се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа. Ако купувате 12pcs или повеќе и само треба само 1 user manual, ќе се спаси 11 прирачник за корисникот, можете да НÈ спаси$1 за Заштеда на Енергија.Пораки/Пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа од понеделник до недела. Сите останати резервни делови ќе биде бесплатно во текот на гарантниот период, но товарни ќе бидат платени од страна на купувачите. Ве молиме контактирајте со нас пред да се стави на расправа, или сакате делумна наплата/компензација.Јас ќе ти кажам на следење на број на вас на Aliexpress/e-mail. Речиси сите пратки ќе бидат испорачани директно од нашата фабрика се на вашата врата, ако го оставите ДЕТАЛЕН ЖИТЕЛ АДРЕСА СО ВАЛИДЕН КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ, но таму некаде пакет можеби не успеа на испраќање, ние ќе забелешка можете да се јавите во вашата локална поштенски систем или Царинските да добиете на вашиот парцела. НИЕ БРОД ВО СВЕТОТ. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.8 килограми
Превозот :
1. Ние сме во љубов со осветлување, ние би сакале за вас да се провери и контактирајте со нас ако било какви прашања. Вашето задоволство е наша цел.
Комуникација :
1. Сите производи ќе имаат 2 години гаранција.
Контакти :
1. Ве молиме контактирајте со нас ако треба осигурување.
Ако предмети се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот.
-Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако имате тешкотии при тоа вашиот декларација, или ако треба да се скенира помалку вредност страница, ве молиме кажете ни, ние да направиме за вас!
4. Светилка не е вклучена. Сите производи кога превозот во фабриката се во добри услови, ве молиме да се поднесе жалба до локална превозникот да бара надомест во рок од 3 дена по примил стоката од превозникот.

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
YWJ
Бренд Име:
HYULIGHTS
Напон:
90-240V
моќност:
1500

Поврзани производи