Професионални 68cm Русокоса Влакна Убава Коса Женски Манекен Фризерски Стил Обука Главата висок квалитет Манекен Глава

Професионални 68cm Русокоса Влакна Убава Коса Женски Манекен Фризерски Стил Обука Главата висок квалитет Манекен Глава

Залиха
DEN 2001.60
Износот:


flaxen 75см 100% Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Женски косата кукли Главата Висок Квалитет бесплатен превозот за обука на главата .
Губење на материјал : 100% синтетички влакна kanekalon
Коса должина : 68cm
Бруто тежина : 185g
боја : Русокоса
100% висока температура влакна мазна како свила и дебели Манекен Главата евтини и бесплатен превозот прекрасна боја и најдобар квалитет не метежот и без пролевање
ние ќе го испрати со подарок
За Превозот 1 .Сите предмети се на залиха и се испратени до вас како е можно поскоро на вашата исплата се примени. 2 ве Молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена. 3. Наведете вашите потреби и барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во Alibaba Trademanager или е-мејл или порака мене, кога ќе се направи исплата. За да го користите за долго време , ве молиме чисти косата користење на вода,и бидете сигурни дека главата на презглава , не прават водата влезе во главата од страна на косата , по чиста стави косата во косата балсам за вода , и да останат околу 10 mintues , и бидете сигурни дека косата балсам за температура на вода околу 90 степени , а потоа чистење на главата со вода , и не прават водата влезе во главата , затоа што постојат дупки на скалпот, таму се сите сунѓерот во главата , водата ќе не кородира сунѓер, ако водата вовлечени во . после тоа се направи на главата надолу и коса надолу чека за сушење коса , не го стави на главата под влијание на директна сончева светлина .
1.зошто бои на коса не изгледа токму онака како што сликите покажуваат или опис вели? Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Овие слики се направени во лице, за вашиот референца само, можеби некоја причина големината и бојата е различно за вистински коса, ве молиме да преовладуваат во вид, ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. 2.Јас сум препродавач,јас би сакал да купи повеќе на вашите производи,што е трговија на големо цена? ако сакате да се купи голема количина,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена, ви благодарам многу! 3.како да чешел косата? Чешел низ мал број на косата со прстите. Нежно чешел косата од крајот на перика со специјален чешел. Се тркалаат на косата бендови во насока на крајот,да се продолжи со користење на времето,тоа е подобро да се исклучи висока топлина

Декларираните карактеристики

Манекен Тип:
глава
Големина:
68cm
Пластични Тип:
PP
Пол:
Жените
Функција:
Со Перика
Број На Модел На:
манекен глава
Стил:
Стенд
Материјал:
Пластични
губење на тежина:
185g целосна должина
Бои:
РУСОКОСА
Коса должина:
68cm за 26.77 инчен
Мала поддршка:
Подарок или да ги купите одделно според клиент е ситуација
обука главата материјал:
100% синтетички влакна kanekalon
Биле насликани шминка:
Yes
квалитет:
100% со добар квалитет
is_customized:
Yes

Поврзани производи