10 Поставува Мека Гума Замена Силикони Проводници Лепило Копчето Подлога keypads за Sony PS4 PlayStation DualShock 4 Контролер

10 Поставува Мека Гума Замена Силикони Проводници Лепило Копчето Подлога keypads за Sony PS4 PlayStation DualShock 4 Контролер

Залиха
DEN 239.52
Износот:


10 Поставете Мека Гума Замена Силикони Проводници Лепило Копчето Подлога keypads за Sony PS4 Play Station Dual Shock 4 Контролер
Опис :
Проводен гумена подлога за PS4 безжичен контролер
Совршен за PS4 контролер
Висок квалитет со силиконска материјал за ps4 контролер
Меки копчиња служи како проводници влошки ставени под главни копчиња за да го допирајте главниот одбор
Компатибилност Со PS4 безжичен контролер
Пакетот Вклучува :
10 поставува x Замена Гума Проводници Подлога За PS4 Контролер(A Set=9pcs)

Декларираните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
за ps 4
Бренд Име:
YGCDO
Со USB:
NO
SONY Модел:
PlayStation4
is_customized:
NO
SONY Модел:
PlayStation4

Поврзани производи