Издржливи Прецизно Сечење ER11-6mm ER Collet Чак одговара CNC Дизајн Мелничката Алатка Гравирање Машина Нож се Справи со ER11 Collets
Ново - 5 %

Издржливи Прецизно Сечење ER11-6mm ER Collet Чак одговара CNC Дизајн Мелничката Алатка Гравирање Машина Нож се Справи со ER11

Залиха
DEN 201.12
DEN 191.00
Износот:


Предности : LANXSTAR Секој објект ќе бидат тестирани пред превозот надвор, вреди да се има, што може да се користи за крвен притисок, риболов,замена за моќ испади; ER Серија Collet Чак користите метод :
1.0 mm" големина месо тело, но само кога менгеме голема големина "6. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине ни какви било негативни или неутрални повратни информации. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.
Јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат
Повратни информации и Благодарни Споделување Следете нас,ние ќе им даде попуст на $1 кога ќе го поставите некоја цел; ни Остави 5 ѕвезди' добар преглед,кога ние очекуваме тоа,можете да добиете $2 купони или иста вредност попуст за вас следна цел; Споделување на нашиот производ линк до вашиот сајтовите за социјално вмрежување како што се Facebook,Twitter,Vkontakte,Instagram и др,Потоа,се екранот за нас,ќе добиете Подарок или $3 забава кога ќе следниот пат доаѓаат; Add to Желба листа,можете да најдете ни лесно,и ние може да понуди подарок до вас премногу. Силен стегање сила, широк спектар на стегање област;
3.50 мм, Висина : 18.
Одличен помошник за користење, наскоро и погодно.5 мм; Достапни Дупка кол : 6mm; Пакет : Независна безбедност пакет, 1pcs x ER11-6mm collet чак. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, ве Молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување. Не вметнување на чак во нож се справи директно . Боја : Пролет челик оригиналната боја; Материјал : Врвен квалитет 65 Mn Пролет Челик; Големина на(mm) : Од кол : 11.5 mm" месо тело е,со Најдобри прецизност. Строги Производ избор на материјали, произведени од високо-квалитет пролет челик;
2. Широко се користи во Здодевни, Мелничката, Дупчење, Жица прислушување, Гравирање, Мелење, CNC, PCB притиснете и други обработка chucks област;
4.
Опис На Производот
Издржливи Прецизно Сечење ER11-6mm ER Collet Чак одговара CNC Дизајн Мелничката Алатка Гравирање Машина Нож се Справи со ER11 Collets Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на ER11 Collet Чак; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база. Потоа се зезнав на Kinfe се справи и ER орев, заедно;
3.0",што значи може да се стега "6. Ротирање на collet во ER орев прво,и да се ротираат за да се задржи collet мазна случува;
2. Ви благодариме за вашата поддршка.5 мм; грчевито држејќи се за Опсег : 6. Стандардни Додатоци : None; Апликација/спец :
* Работи за да се одврати остатоци на голем број на апликации вклучувајќи Jewelcrafting,PCB Дизајн,Гравирање,Полирање,Брусење,Сечење,Дупчење,Дрвени Уметност, РК Модел, Робот,Дома & Градина, Телото Care & Здрава Област, и така натаму;
* Спец. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. За Collet чак има "Спектар детали за" како "голем број-мал број",како на пример "6.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
LX-GJPJ-ERJT-ER11S
Бренд Име:
LANXSTAR
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Примена:
Мелење Машина

Поврзани производи