2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Аудио Лаборатории Горниот крај 4 инчен Фрлија алуминиум рамка Бас драјвер woofer subwoofer трансдуцерот звучник за HiFi систем за домашно кино
Ново - 10 %

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Аудио Лаборатории Горниот крај 4 инчен Фрлија алуминиум рамка Бас драјвер woofer subwoofer трансдуцерот звучник

Залиха
DEN 3983.52
DEN 3585.00
Износот:

МОДЕЛ N O : DL40 LTB-01 Отпорност : 4hm/8 Ohm Номинална Моќност : 30 W Моќ опсег : 40-50 W Фреквенција одговор: 74-8000 Hz Препорачуваме crossover фреквенција : 2.5-3.5 К Плаќање : 1,За онлајн нарачка,Ние accepte Alipay на Aliexpress, Ќе може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер; Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ, Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел. 2, За голема количина на стока. Ние, исто така, го прифати рок на плаќање на ТТ, Запад Унија и Paypal Испорака Детали за : 1 : Woldwide Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO адреса) 2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација. 3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговара yourrecipient адреса. 4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Се враќа & Наплата : 1 : 12 месеци Производителот. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 1 месец гаранција. 2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.

Декларираните карактеристики

боја:
4OHM, 8OHM
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,AC
Кабинетот Материјал:
Метал
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
комуникација:
ПОМОШЕН,Аудио Линија
Бренд Име:
Sounderlink
Излезна Моќност:
40W
Репродукција Функција:
Никој
Број На Модел На:
DQ40T-0H
Вграден Микрофон:
No
Звучник Тип:
Subwoofer
Функција:
Никој
екран:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Поддршка СТАН:
No
PMPO:
60W
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Домашен Театар, Караоке Играч
Аудио Класификација:
Мини
Тип:
Пасивни
Звучник За Сместување На Чекање:
свртете
Канали:
1
Говорникот Структура:
катетер
Посебна Карактеристика:
Безжичната
Говорникот Класификација:
Woofer
Интелигентни Личен Асистент:
Никој

Поврзани производи