104pcs Виетнам Црвено Тигар Balm Гипс Креми Бела Тело Вратот Назад Massager Болка Печ Крем Артритис Грлото на C162
Ново - 40 %

104pcs Виетнам Црвено Тигар Balm Гипс Креми Бела Тело Вратот Назад Massager Болка Печ Крем Артритис Грлото на C162

Залиха
DEN 774.24
DEN 465.00
Износот:


Топла Голема Продажба!!!!
104pcs Виетнам Црвено Тигар Balm Гипс Креми Бела Меридијани Печ Ревматоиден Артритис Lumbar Spondylosis Грлото на Spondylosis C162
Големина : 10*7.5 cm
Спецификација : 8pcs/1bag Полица Година : 2 години
Краток ibntroduction на болка и на ослободување печ
Болка ослободување печ е формулиран со екстракти од вредност билки. Со користење на нашиот единствен екстракција & напредна технологија, овој patch успешно интегрирање на лекови со физикална терапија и донесе на само-греење кои може да се олесни на сите видови на болки.
Карактеристики на болката relileving печ
1, Висок процент на дрога, брз ефект, долго време акција
2, Добар biocompatibility, нема алергија и иритација на кожата
3, Погоден лепливоста, ставете кожата тесни, нема да се држи телото коса
4, Добра пропустливост на воздух и вода пропустливост, да се избегне кожата soakage во долгорочна употреба
Функции на болка и на ослободување печ
Брзо ублажување на најразлични болки поврзани со nuscle замор, болка во мускулите, вкочанети рамена, едноставна backache, видови, sprains, модринки, коска фрактура, ситни смрзнатини, артритис. (неопходен за канцеларијата на работниците, популарна во топли временски услови и wam области) .
Како да го Користите :
-Чиста и сува погодената област
-Отстранување на пластична подлога од една страна на далноводи.
-Непречено таа страна во текот на местото каде што сакате болка.
-Како ќе се отстрани другата половина од пластична подлога, мазна остатокот од печ во текот на болка област.
*Отстранете поддршка од филмот и да се применуваат.
Пакет :
104 Pcs = 13 Кеси × Бел Тигар Гипс (8 компјутери во 1 торба)
(Исто како на следната Слика ја покажува)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Povihome
Примена:
Телото
Број На Модел На:
C162
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Објектот:
За бел тигар
Големина:
10*7.5 cm
Точка име :
Болка Гипс/ Тигар Гипс
Многу Тип:
8pcs/торба, 13 кеси
Рок На Траење:
2 години
време на испорака:
Во Парк Со Брза Испорака
Сертификат:
CE,ISO9001, Б.В., TUV
Функција:
Ревматоиден, Spondylosis, Меридијани

Поврзани производи