Smartable Падина тули Блокови делови DIY ЛОГОТО Играчки Компатибилен Legoing minecrafted Играчки Мешани бои 100g/многу
Ново - 5 %

Smartable Падина тули Блокови делови DIY ЛОГОТО Играчки Компатибилен Legoing minecrafted Играчки Мешани бои 100g/многу

Залиха
DEN 335.52
DEN 319.00
Износот:


[Забелешка] :
Ако сакате масовно се купи, или сакате да видите/да знаат повеќе, за било какви прашања, ве молиме порака ,ви Благодарам.
[Точка Име] : Smartable Падина тули Блокови делови DIY Играчки Компатибилен Legoing minecrafted Играчки Мешани бои 100g/многу
[Производи Пакување] : opp вреќа
[ Материјал ] : Б брави-висок квалитет и безбедна ABS
[Пакет вклучуваат] :
100g Цилиндар 1 × 1 : за 333pcs
100g Наклон од 45 2 X1 : за 151pcs
100g Наклон од 45 2 X2 : за 90pcs
100g Лак 45 2 X2 : за 90pcs
100g десен агол високо : за 83pcs
100g десен агол кратко : околу 200 компјутери

Декларираните карактеристики

Тип:
Блокови
Број На Модел На:
Сите големина
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
сертификација:
3C
Бар-кодот:
Yes
3C:
Сертификат
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
> 6 години
Број на бар-кодот:
1612112
Бренд Име:
SMARTABLE
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули

Поврзани производи