DIY жените порака торба кожа занает ПВЦ шиење модел со бод дупка образец намали мувла 1set
Ново - 14 %

DIY жените порака торба кожа занает ПВЦ шиење модел со бод дупка образец намали мувла 1set

Залиха
DEN 523.20
DEN 450.00
Износот:


кожна торба пвц дефиниција
дебелина : 0.8 mm
ова е пвц образец само
Добредојдовте на шопинг во Седум плус Продавница
Царинската Декларација :
Нормално,секоја цел овде ќе биде прогласен во ниска вредност ,Pls контактирајте ме ако било каков проблем во врска со декларираната вредност по нарачка овде.
Политика За Наплата :
Ако нешто не е во ред со стоки ќе нареди тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и јас ќе дадам се од себе да го реши.
Ако стоката е пропуштени за време на транспортот,јас ќе рефундирање на сите износ за вас.
Испорака Забелешка :
Нормално сите парцели ќе бидат испратени преку Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 15-30days. да повеќето земји.
Но, ако вкупната тежина е повеќе than2.0 KGS ,тоа е подобро да се испорача преку DHL/FEDX/EMS со краток превозот време и со разумни трошоци ,Па ако се итни,ве молиме контактирајте ме за двојно проверете превозот цена за вас.И DHL/FEDX/EMS трае околу 7-15 дена.
Повратни информации ве Советува : Тоа ќе биде одлично прифатена ако се преземат на време да ме остави повратни информации по приемот на стоката.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
terruncara
Пол:
Жените

Поврзани производи