2017 Креативен Дизајнер БОБО ПТИЦА Дрво Види Жените Кварц Мажите рачни часовници Вистинска Кожа за на Рака Dropshipping Б-O28
Ново - 48 %

2017 Креативен Дизајнер БОБО ПТИЦА Дрво Види Жените Кварц Мажите рачни часовници Вистинска Кожа за на Рака Dropshipping Б-O28

Залиха
DEN 1872.00
DEN 973.00
Износот:

2017 Креативен Дизајн БОБО ПТИЦА Дрво Види Жените Кварц Мажите рачни часовници Вистинска Кожа за на Рака Dropshipping Б-O28

Декларираните карактеристики

Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10.6 mm
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Број На Модел На:
Б-O28
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
19mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Должина:
20cm
Движење:
Кварц
Функција:
Прозрачна Раце
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Поврзани производи