Reven Jate 611 Чист Титаниум Rimless Дијамант Сечење На Човек Очила Рамка Оптички Рецепт Очила Мажите Eyewear Мода
Ново - 50 %

Reven Jate 611 Чист Титаниум Rimless Дијамант Сечење На Човек Очила Рамка Оптички Рецепт Очила Мажите Eyewear Мода

Залиха
DEN 2879.04
DEN 1440.00
Износот:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Титаниум
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
611 Титаниум Rimless Дијамант Сечење Очила Рамка
Бренд Име:
Reven Jate
Очила Собранието Услуга:
Без Доплата
PD Вредност(Pupillary Растојание):
PD е Потребно за Очила Собрание
Леќи кои би Можеле да се Вметнат:
Кратковидост,Читање,Photochromic,Поларизирана,Компјутер Леќи
Очила Функција:
Читање/Декоративни/Визија Корекција/Очи Заштита
Очила Собранието Време:
1 да 5 дена
Кориснички Леќи Форми:
Само за Rimless Очила
Рецепт Податоци Потребни:
SPH,CLY,ОСКА,PD и Додадете ако не постои( Двете Очи)
пакување листа:
Ткаенина за чистење,Рецепт Картичка,Очила Кутија или во Случај
Меѓународен Превозот Време:
7 до 35 дена со Бесплатен Превозот Метод
Премиум Превозот Избори:
UPS-от,DHL,Fedex,EMS,Aliexpress Премиум Превозот

Поврзани производи