Рачно производство Италија Венеција Партија Маска Ретро Маскарада Половина Лице ПВЦ Перформанси Маска Hallowmas Cosplay Костим Декорација SD383
Ново - 29 %

Рачно производство Италија Венеција Партија Маска Ретро Маскарада Половина Лице ПВЦ Перформанси Маска Hallowmas Cosplay Костим

Залиха
DEN 810.24
DEN 575.00
Износот:

T y p e
Рачно производство Италија Венеција Партија Маска Ретро Маскарада Половина Лице ПВЦ Перформанси Маска Hallowmas Cosplay Костим Декорација SD383 P a r a m e t e r s
Име На Производ Рачно Производство Италија Венеција Партија Маска Материјал
ПВЦ Боја
златен, сребрен Костим за
> 14 години стариот Пакет
OPP вреќа Функција Партија Материјали, Cosplay Костим Додатоци Забелешка
1) Ние ќе брод од различна боја по случаен избор, ако не услов
2) да ја прифатиме микс цел
Покажува

Декларираните карактеристики

боја:
Злато, Сребро.
Тип:
Партија Маски,Грч
Маска Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
LANYUNER
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Божиќ
Покрива Област:
Горната Половина Лице
Број На Модел На:
SD383
Тип:
Рачно Производство Италија Венеција Партија Маска
Повод:
Божиќ, ноќта на Вештерките, Свадба, забава, итн
is_customized:
Yes
Функција:
Партија Материјали, Cosplay Костим Додатоци
боја:
Злато, Сребро.

Поврзани производи