Мини Преносни Рака Зафат Виткање tripod се Залагаме за Xiaomi Yi 4K DC dslr фото SLR Камера Лесни Tripod За GoPro Херој 5 4 3 SJCAM
Ново - 20 %

Мини Преносни Рака Зафат Виткање tripod се Залагаме за Xiaomi Yi 4K DC dslr фото SLR Камера Лесни Tripod За GoPro Херој 5 4

Залиха
DEN 332.64
DEN 266.00
Износот:


Мини Преносни Рака Зафат Виткање tripod се Залагаме за Xiaomi Yi 4 K DC dslr фото SLR Камера Лесни Tripod За Go Pro Херој 5 4 3 SJCAM
Функција
1. Цврста и Стабилна Виткање Tripod
2. Инженеринг пластични масиЛесен и практичен
3. 75 ° Ротација На Главата
4. Против пролизгување главата и 1/4 меѓународни завртка за да се исполнат повеќе видови на користење
5. Против пролизгување мат дизајн за да се гарантира безбедноста на снимање
6. Lanyard Дизајн—Удобен за носење
7. На Стабилизатор Функција на Микро Една Камера
8. Може да се користи на мала големина на топката главата, промени за да биде удобна рачка
9. Притиснете круг копчето за ослободување на главата за усогласување
10. Се прошири Висина : 10cm—малата големина и не може да ефект на вашиот очите кога го стави на маса
11.Пати Должина : 16cm-може да се земе било каде и да зачувате простор
12. Мала тежина и симпатична малата големина е идеален за се носат во патување
13. Десктоп & Справи со Стабилизатор Мини Tripod за повеќето апарати, за Gopro, за Iphone, за Samsung, Спортски Камерата до 0.80 kg
14. Бесплатен Подарок : Мобилен Телефон Носителот и Adaptors. Можете да се поврзете на мобилен телефон и камера слободно.
Пакет Се Вклучени :
1x 75 ° Ротација Tripod Стојат
( и НЕ се ВКЛУЧУВААТ)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOTEBO
Тип:
Табела Tripod
Употреба:
Дигитална Камера
Број На Модел На:
XTGP285
Пакет:
Yes
Укината Должина (mm):
100
Макс Extened Должина (mm):
160
Тежина (g):
110
Материјал:
ABS
Максимален Капацитет:
2kg
Compatability:
Сите дигитални камери,за GoPro и повеќето Телефон
Име:
Gopro Tripod Monopod
завртка големина:
1/4 Стандардни Завртки
Големина:
16cm

Поврзани производи