Facemile 1PCS DIY Огледало Фондан Торта Декорирање Алатки Рамка Cupcake Чоколадо Свадба Торта Граница Силиконски Калапи Кујна Печење

Facemile 1PCS DIY Огледало Фондан Торта Декорирање Алатки Рамка Cupcake Чоколадо Свадба Торта Граница Силиконски Калапи Кујна

Залиха
DEN 61.92
Износот:


Тип : Торта Алатки
Торта Алатки Тип : Силиконски Калап
Metarial : Силикон
Е-кориснички : Да
Боја : Автоматски

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
силиконски калап
Торта Алатки Тип:
Габи,
Бренд Име:
FACEMILE
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No

Поврзани производи