DMW-BCG10 BCG10E USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Апарат за полнење За на Panasonic LUMIX DMC-ZS1 ZS3 TZ2 TZ6 TZ7 TZ26 ZR1 ZX1 TZ66
Ново - 25 %

DMW-BCG10 BCG10E USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Апарат за полнење За на Panasonic LUMIX DMC-ZS1 ZS3 TZ2 TZ6

Залиха
DEN 479.52
DEN 360.00
Износот:


DMW-BCG10 BCG10 E USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Апарат за полнење За на Panasonic LUMIX DMC-ZS1 ZS3 TZ2 TZ6 TZ7 TZ26 ZR1 ZX1 TZ66
Карактеристики :
1.Кратки-коло заштита
2.мала тежина, лесно да се носат
3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен
4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштита
Спецификации :
Боја : Црна
Текст : AC 100 V-240 V 50/60 Hz Max 150m A
Излез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m Ah
DC 8.4 V 600m Ah
Компатибилен Предмети :
За Panasonic LUMIX DMC-ZS1 ZS3 TZ2 TZ6 TZ7 TZ26 ZR1 ZX1 TZ66
Пакетот вклучува :
1pcs x Батерија Полнач(Сите го полначот модели, ние се користат исти фото)
1pcs x USB Кабел
Плаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот Услуги на Клиентите > го одржуваме високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Брзо полнење:
No
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
DMW-BCG10 BCG10E USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Полнач
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Батеријата Број:
1
Интелигентни Полнење:
No
екран:
Yes
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
ikacha
Модел:
DMW-BCG10 BCG10E USB LCD Дигитален фото апарат USB Батеријата е Полнач
се применуваат:
За Panasonic LUMIX DMC-ZS1 ZS3 TZ2 TZ6 TZ7 TZ26 ZR1 ZX1 TZ66

Поврзани производи