4 парчиња поставени TR525 tubless гуми вентили вентил матични цинк легура core алуминиум гуми вентили тркала додатоци
Ново - 29 %

4 парчиња поставени TR525 tubless гуми вентили вентил матични цинк легура core алуминиум гуми вентили тркала додатоци

Залиха
DEN 144.48
DEN 103.00
Износот:

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Сите добра се проверени, пред пратката. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на плаќање. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, поштенски код и телефонски број кога поднесување во вашиот купувачот информации. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот рок (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса. Цел ќе бидат обработени навремено плаќање по верификација. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го напишете вашето име и презиме и уредна достава на адреса по ред. Нарачки може да треба да се расчисти царината во вашата земја. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќање. Нашата цел е задоволството на клиентите. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western Union, Money Gram и така натаму. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
T0102525-2-4
Бренд Име:
Veconor
Материјал:
Алуминиум

Поврзани производи