Убави Девојки Роденден Подарок Бебе&Деца Bubblegum Ѓердан Хривнија Headband Поставува Детето Накит Поставени Тимови Деца Бисер Додатоци
Ново - 22 %

Убави Девојки Роденден Подарок Бебе&Деца Bubblegum Ѓердан Хривнија Headband Поставува Детето Накит Поставени Тимови Деца Бисер

Залиха
DEN 393.60
DEN 307.00
Износот:


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Ако имате било какви прашања во врска со производите големина,цена ,превозот надомест или превозот време,ве молиме да се чувствуваат слободни да стапите во контакт со нас, наместо на отворањето спор или остави негативни повратни информации.Ви благодариме.
3.Ако вашиот purchage заштита времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да се прошири тоа,немојте да отворен спор по желба.
Детали За Производот :
Убави Девојки Роденден Подарок Бебе&Деца Bubblegum Ѓердан Хривнија Headband Поставува Детето Накит Поставени Тимови Деца Бисер Додатоци
Нов Стил Деца Toddle Bubblegum Ѓердан Нараквици Headband Накит Сетови За Девојки Enfant Fille Фустан Облека Модни Додатоци Накит
Стил : Девојки DIY Буци Бисери Ѓердан ѓердан Bubblegum Деца Деца Накит Додатоци
Материјал : Симулирани-бисер монистра
Монистра, големина : 20mm
Должина : Околу 36cm,да ја прошири синџир 5cm,Нараквица за 17cm
Headband : За 36cm(Периметар)
Тежина : 155g/set
Прилагодени на возраста : 1-13years деца Дете девојки доенчиња
Пакување : Sigle Opp вреќа
други слични производи :
(Повеќе детали кликнете на Линкот : )

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
SQS8025
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc Ѓердан+1pc Хривнија+1pc Headband
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
ZZLANDZSQ
Пол:
Девојки
Обликотшема:
Цвет
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис:
Девојки Деца буци,Shambhala,деца накит додатоци,Headbands поставува
монистра големина:
20mm
Процесот:
DIY Рачно Изработени
Пакување:
Една OPP вреќа
Погоден за:
1-13 години деца,девојки,дете
боја:
виолетова боја
Обликот:
круг мушка
Ѓердан Тип:
влакно
Должина:
About 36+5cm

Поврзани производи