JackJad 2017 Нова Мода Гроздобер Круг Стил Багра Океанот Леќа Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајн Сонце Очила Oculos De Sol 92106

JackJad 2017 Нова Мода Гроздобер Круг Стил Багра Океанот Леќа Очила За Сонце Мажи Жени Бренд Дизајн Сонце Очила Oculos De Sol

Залиха
DEN 326.40
Износот:


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Стил:
Круг
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,UV400
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
50 mm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JackJad
Број На Модел На:
92106
Леќа Ширина:
58 mm
JackJad Пакување:
Торба,Крпа,Картичка

Поврзани производи