Лето Нови Nutella Печатени Т-маица Новина Печатени Храна Кратко Sleeve Мажите Т Кошула Лето Кул О Вратот Мажите Облека
Ново - 34 %

Лето Нови Nutella Печатени Т-маица Новина Печатени Храна Кратко Sleeve Мажите Т Кошула Лето Кул О Вратот Мажите Облека

Залиха
DEN 527.04
DEN 348.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
Asstseries
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Стил:
Моден

Поврзани производи