божиќ дрво & Дрвени умира одговара Голем Шут/ Scrabooking

божиќ дрво & Дрвени умира одговара Голем Шут/ Scrabooking

Залиха
DEN 1247.52
Износот:


број:MY8004
Големина Умре : 12.5"х5.5"
Графички големина:4.7"*11.8"


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
muyu
Број На Модел На:
MY8004

Поврзани производи