LED Надворешни Возачот на 300mA (3W-5W)x1W ДК 8V ~ 18V Led Драјвер 3W 4W 5W Напојување AC 110V 220V за LED светла Светилки Трајни 1pcs
Ново - 31 %

LED Надворешни Возачот на 300mA (3W-5W)x1W ДК 8V ~ 18V Led Драјвер 3W 4W 5W Напојување AC 110V 220V за LED светла Светилки Трајни

Залиха
DEN 97.44
DEN 67.00
Износот:

3-5 W Безбедно Пластични Школка LED Драјвер Текст AC90-265 V Светлосен Трансформатор Постојана Струја на 300m A Адаптер за Напојување Led Светилки спецификации: Точка Име : Led Надворешни возачот Влезен напон : AC85-265 V Излезна моќност : (3-5)x1 W Излезен Напон : DC8-18 V Излез Тековната : 300m A ±5% Ефикасност : 80% фактор на Моќ : 0.7±5% Големина : L58 MM*W30 MM*H22 MM Сертификација : CE & Ro HS Апликација : Се користат за led светилка Пакет вклучуваат : 1pcs (3-5)x1 W LED Драјвер

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Гаранција:
2 години
Тежина:
0.03kg
сертификација:
CQC,CE,RoHS,EMC,CCC
Приклучок Тип:
Никој
Број На Модел На:
3-5W LED Драјвер на 300MA
Бренд Име:
Tightsen-Home
Излезниот Напон:
DC 8-18V
Карактеристики:
Постојан Струја се Изгради во Возач
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Влезен Напон:
ac 85-265V
Материјал:
pcb
Компатибилен Моќ:
(3-5W)*1W
димензија:
L58*W30*H22MM

Поврзани производи