Брз Сува Панталони Мажите Мека лушпа Редовни Панталони Секојдневен Долги Панталони Mens Директно Панталона
Ново - 13 %

Брз Сува Панталони Мажите Мека лушпа Редовни Панталони Секојдневен Долги Панталони Mens Директно Панталона

Залиха
DEN 692.64
DEN 602.00
Износот:

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјали : Најлон
Големина : 90*55мм ИЛИ 50*35mm
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 X Отворено Пешачење Панталони
Преглед :

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Материјал:
Најлон
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Декорација:
Spliced
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Висок
Дебелина:
Midweight
Панталона Стил:
Директно
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи

Поврзани производи