моден 3d Кул Животни diy Насликани Случај За nokia lumia 920 nokia 920 Мобилен Телефон Торба Задниот Поклопец Тешко Школка Кожата Хауба
Ново - 49 %

моден 3d Кул Животни diy Насликани Случај За nokia lumia 920 nokia 920 Мобилен Телефон Торба Задниот Поклопец Тешко Школка Кожата

Залиха
DEN 90.24
DEN 46.00
Износот:


Добредојдовте во мојата Продавница
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
2 .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
3 .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
моден 3d Кул Животни diy Насликани Случај За nokia lumia 920 nokia 920 Мобилен Телефон Торба Задниот Поклопец Тешко Школка Кожата Хауба

Декларираните карактеристики

дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
ZAGTER
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
Тип:
Случај

Поврзани производи