22Meters 25colors 4cm Сјајна Свила Солидна Сатен Панделки за Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување за Шиење Облека
Ново - 12 %

22Meters 25colors 4cm Сјајна Свила Солидна Сатен Панделки за Свадба Партија Декорација Покана Картичка Подарок Завиткување за

Залиха
DEN 216.00
DEN 190.00
Износот:


22 Meters 25colors 4cm Сјајна Свила Солидна Сатен Панделки за Свадба Партија Декорација Покана Картичка G

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Број На Модел На:
FOE004
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
MASOKAN
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Полна Боја
Ткаенина Тип:
Сатенски

Поврзани производи