Пожари Мажите Фудбал Чизми Долго Шила Професионален Спортски Бренд Soccers Чевли Mens Отворено Есен Голема Големина Фудбал Подигање chuteiras
Ново - 30 %

Пожари Мажите Фудбал Чизми Долго Шила Професионален Спортски Бренд Soccers Чевли Mens Отворено Есен Голема Големина Фудбал Подигање

Залиха
DEN 1622.40
DEN 1136.00
Износот:


Пожари Мужские футбольные сапоги Длинные шипы Профессиональный бренд Спортивный футбол Обувь Мужская наружная осень Большой размер Футбольная обувь chuteiras
Пожари Hombre Botas de Fútbol Largas Шила Profesionales de la marca Спортски Soccers Zapatos Hombre ал aire libre de gran tamaño Bota de fútbol chuteiras
Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на нозе должина, па вие само треба точно да се измери метри должина, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно.
1. Поради различни мерни методи, резултати може да се разликуваат.
2. За посебните услови како повисоко, пошироки или стан instep, може да се избере поголема или помала големина соодветно.
големина 5 ни=eur35=нога length22.5cm
големина 5.5 ни=eur36=нога length23cm
големина 6 ни= eur37=нога length23.5cm
големина 6.5 ни=eur38=нога length24cm
големина 7 нас=eur39=нога length24.5cm
големина 7.5 ни=eur40=нога length25cm
size 8 ни =eur41=нога length25.5cm
големина 8.5 ни=eur42=нога length26cm
големина 9.5 ни=eur43=нога length26.5cm
големина 10 ни=eur44=нога length27cm
ве молиме зависи од вас нога lenght да избор вашите чевли големина Ние ќе ви ги даде точна испорака според карактеристиките на чевли.
на пример, ако вашиот нога должина е 25cm мажите чевли се избере ни големина 7.5( Европска големина 40)
љубезно потсетник ако не сте сигурни дека ќе нога lenght ве молиме мерка
вашата нога lenght според следат методи
драг пријател pls внимателно проверете ја големината на табелата укажуваат на тоа insole должина=нога должина+1.5 cm
ако не одредите големината на чевлите
ќе ве молам кажете ни што носат чевли големина во земјата, ние ќе испратиме правото големина на чевли правилно да ти
Задоволството на клиентите : Кога ќе примите чевлите, Ако најдете Постојат 3 земји чевли големина, само го користите Европа големината на табелата за да се потврди чевли сте го добиле, други 2 земји големина може да се игнорира. Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Превозот Услови : Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Пакет : Сите предмети се професионално спакувана со пого т заштита за да се обезбеди безбедно испорака Оставете го вашиот повратните информации 1. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин. Ви благодариме за вашето време!

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Фудбал Чевли
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Тесен(АА,N),Средна(B,M),ExtraNarrow(ААА+),Широки(C,D,W),ExtraWide(E+)
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Ниво На Пракса:
Професионални
Датум На Издавање:
Summer2017
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа,Водоотпорен
Бренд Име:
Пожари
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
9076-1
Outsole Материјал:
TPR
Применливи место:
Отворено Тревник
Видови На Hobnail:
Долго Шила
Фудбал Чевли Во Боја:
Сино/Зелено/Портокал/Црвена
Фудбал Чевли Сезона:
Лето Есен
Фудбал Чевли Стапала:
Долго Шила
Фудбал Чевли Стил:
моден патики
Фудбал Чевли Продажба:
Трговија на големо
Фудбалски Чевли Применливи сајт:
отворен фудбал чевли
Спортски Чевли:
Патики
Патики:
Фудбал Чевли
фудбал чевли големина:
38 39 40 41 42 43 44 ЕВРА
Фудбал пол:
Мажите Студент

Поврзани производи