Модерната Нордиските Стил Ѕид Трудови Дома Декор Солидна Боја Свила Текстура Тапети за Ѕидови Ткаенина Спалната соба Ѕид Хартија Зелена Сина
Ново - 30 %

Модерната Нордиските Стил Ѕид Трудови Дома Декор Солидна Боја Свила Текстура Тапети за Ѕидови Ткаенина Спалната соба Ѕид Хартија

Залиха
DEN 2399.52
DEN 1680.00
Износот:

Она што лепилото треба да го користам? Вие само може да го купите од локалната продавница кој се нарекува позадина во прав(се бараат мешање вода) или позадина заврши лепак. Бидете сигурни дека ќе цел доволно од еднаш. Во суштина, тоа ќе се 10-30 дена за да добие пакет.
Ве молиме имајте во предвид :
1.53 m(ширина)*10m(должина)=5.
Модерната Солидна Боја, Сина и Зелена Серија Свила Тапети за Ѕидови
Стил : Модерна
Материјал : Не-плетени
Големина : 0. Пратката Објект ќе бидат испратени во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. Ја пресмета вашата соба големина внимателно за да бидете сигурни дека тоа е доволно за вашата fitment. За нас, Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат.Боја на ѕвонење може да се разликува поради монитор резолуција и осветлувањето во просторијата, на слики на ѕидот за повикување само. Начин на плаќање Можеме да го прифатиме Western Union, Moneybooker, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Можам да купам една ролна како примерок за да се види бојата и квалитетот на прво место? Не, кога ќе цел повторно следниот пат, ние може да се кандидира надвор од иста серија на тапет, девојче серија на позадина може да имаат малку боја сенка разлика и не може да се користи за истата страна на ѕидот, но може да се користи за друг ѕид.Што треба јас да направам кога ќе добијам боја различна од листата? Ние сме биле прави најдобро да се направи помалку боја разликата помеѓу листата на фотографии и вистински предмети. Како да се отстрани позадина без оштетување на ѕидот? Да, постојат неколку начини, вклучувајќи пареа или прскање со хемикалии.Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. У треба да се Исчисти ѕид прво, да се избегне да не фирма, бидејќи на честички прашина. ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ! Ве Молиме контактирајте со нас НЕ остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни. Ние работиме 7 дена недели.3 квадратни метри
Лепак : Без
WJ0767 Дневна Соба Екранот
WJ0766 Дневна Соба Екранот
WJ0723 Нане Зелена Софа во Позадина на Екранот
WJ0719 Зелена Екранот
WJ0747 Трева Зелена Дневна Соба Екранот
WJ0728 Жолта Зелена Студија Соба Екранот
WJ0745 Бела Зелена Дневна Соба Екранот
WJ0768 Темно Зелена трпезарија Екранот
WJ0765 Мастило Сина Дневна Соба Екранот
72018 Мраз Сина Дневна Соба Екранот
72005 Нил Сина Дневна Соба Екранот
72060 Cobaltco Сина Дневна Соба Екранот
70028 Jewlery Сина Спалната Соба Екранот
72015 Пурпурни Сина Дневна Соба Екранот
Прашања & Одговорите 1. Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Можете да ги примите позадина ролни има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот. Купувачи се одговорни за сопствени даноци.5 метри квадратни.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.3 метри квадратни, како ќе има некои отпад при покривањето на натпреварот модели, па секој се тркалаат опфаќа околу 4.

Декларираните карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Употреба:
Постелнината Соба
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
ѕидот зборува
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Цврста
Број На Модел На:
qiangzhibizhi0718
Една Ролна Метрички Големина:
10m(должина) 0.53 m(ширина)
Една Ролна Кралскиот Големина:
Должина
Употреба:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија Соба Ѕидови,Хотел Целата Соба Екранот
15 бои:
Зелена и Сина Серија

Поврзани производи