Барокот Ретро Палата Луксузни Круна Hairbands Мода Злато Цвеќиња Голема Бисер Коса Обрачот Луксузни Кристал Луксузен Коса Додатоци
Ново - 20 %

Барокот Ретро Палата Луксузни Круна Hairbands Мода Злато Цвеќиња Голема Бисер Коса Обрачот Луксузни Кристал Луксузен Коса Додатоци

Залиха
DEN 624.00
DEN 499.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
20170156
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Тип:
Hairbands
Бренд Име:
DJGHYL

Поврзани производи