5pc мини злато САД воен Чин Поставите везени закрпи за облека војска логото железо на унифициран облека значка везови applique
Ново - 29 %

5pc мини злато САД воен Чин Поставите везени закрпи за облека војска логото железо на унифициран облека значка везови applique

Залиха
DEN 131.52
DEN 94.00
Износот:

1.[Пакет] : 5 компјутери 2.[Size ] : 4 x 3.8 cm answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање !!!

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
4x3.8cm
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Aprille
Број На Модел На:
воена ранг поставите Applique Везени Печ

Поврзани производи