2017 Секси Жени Бански Капак-Ups-От Бикини Polka Точка Бикини Прикривање На Chiffon Костим За Капење Големи Бански Жените Се Облекуваат За На Плажа

2017 Секси Жени Бански Капак-Ups-От Бикини Polka Точка Бикини Прикривање На Chiffon Костим За Капење Големи Бански Жените Се

Залиха
DEN 167.52
Износот:


2017 Секси Жени Бански Капак-Ups-От Бикини Polka Точка Бикини Прикривање На Повик Chiffon
Костим За Капење Големи Бански Жените Плажа Облечи Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Chiffon
Боја : Црна
Големина : L, XL,XXL,XXXL
Големина Биста Должина
L 96cm 82cm XL 100cm 83cm
XXL 104cm 84cm
XXXL 108cm 85cm
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Блузи
Преглед :

Декларираните карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
hirigin
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи