ТИРОЛ 4-Начин Рамен Приколка Жица Подигнат Продолжување на Приклучок за Штекер со 36 инчи Кабел Должина Крајот Конектор T24511a Бесплатен Превозот
Ново - 12 %

ТИРОЛ 4-Начин Рамен Приколка Жица Подигнат Продолжување на Приклучок за Штекер со 36 инчи Кабел Должина Крајот Конектор T24511a

Залиха
DEN 331.20
DEN 291.00
Износот:

Но, имаме и други попуст express, како и.
Плаќање
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Опис на производот Splices во приколка инсталации за да се обезбеди конекцијата со возило Приклучокот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред ставање ред.
Ве молиме имајте во предвид дека сите неисправни предмети мора да се врати во рок од 1 месец (30 дена) од денот на купените за размена или наплата. Ние да се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Поштенски Ние организира превозот од Кина Пост. Дувачкиот терминали за подобро спроводливост. Ако ви треба подолу услуга, ве молиме ги споделите со нас
2. кутија адреса НЕ е прифатливо.
Производи вклучуваат :
1x 4 Pin Приколка Socket
1x Упатство
Купувачот Информации ве Молиме кликнете на КОНТАКТ СЕГА и да ни оставите порака, кога ќе треба наведете боја/големина/итн. Парцели изгубиле или не-дадени која е предизвикана од страна на погрешна адреса/поштенски број/примачот име нема да биде одговорен од страна на продавачот. Времето за испорака е во голема мера зависи од поштенска Услуга и вашиот царински.
Детали за производот & Item спецификите
Предмет Тип : Електричниот Приклучок & Приклучоци
Точка Име : 4 Начин Рамен Приколка Socket
Место на Потекло : Ningbo Кина (Копно)
Бренд Име : Тирол
Предмет БР. 4-начин рамен излез поврзува опашка светла, сопирачките, светлата и да се сврти сигнали. Купувачот мора да го врати објектот во првобитната состојба и пакување на нашите Кина канцеларија во неговиот/нејзиниот сопствен трошок на пост-страница. За промет на големо барање, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе ви даде најдобра цена! Нормално, сите објекти ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата е потврдено (викенд и јавни празник се исклучени).
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации доколку имате било каков проблем! Ние ќе се обиде да го реши и да се направи сте задоволни.Ве молиме да се напомене дека international shipping нормално трае долго време и следење на информации не може да се ажурира во времето. Ако објектот се изгуби за време на превозот со Регистрирани пост, ве молиме оставете за пријавување од страна на поштата.
П : ограничен временски период се случува да се стави крај, но јас се уште не ја прими пратката, што да правам?
A : Можете едноставно да оставите коментар во внатрешноста на цел и побара од нас да додадете повеќе денови. Aliexpress ќе НЕ ослободи плаќање додека парцела одат до крај и некои еден знак парцела. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ЅВЕЗДА : )! Вашето задоволство е наша гордост!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
П : јас се купи и да се создаде две наредби, но еден е и не треба, како можам да се откажете?
A : цел ќе се откаже автоматското во 10 дена ако не го плати тоа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приколка Спојки & Додатоци
Објектот Должина:
96cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
1cm
Специјални Функции:
4 Начин Рамен Приколка Жица Подигнат Конектор Приклучок за Приколката на Камион Хит
Бренд Име:
Тирол
Објектот Тежина:
70g
Материјал Тип:
PA6+ Бакар

Поврзани производи